Galeria Moda

Białe okulary galeria

Wiosny na razie nie widać, ale może nadejść niebawem. Wszyscy już czekamy. Dlatego dziś na blogu postanowiłam Wam pokazać wiosenno/letnie białe okulary. Najpopularniejszym kolorem oprawek jest czarny lub czarny z białym środkiem. Chciałabym Was przekonać do odmiany. Przecież nie mamy jednej pary butów czy jednej kurtki. Dodatki dobieramy do stroju i okazji. Inne buty zakładamy do dresu a inne do eleganckiej sukienki czy garnituru.

Ostatnio bardzo przypadły mi do gustu białe oprawki. Pasują do letniej, zwiewnej sukienki ale także do białej, eleganckiej bluzki. Odcień białego musimy dobrać do swojej karnacji. Białe okulary mogą być w zimnym odcieniu, ale także mieć cieplejszy kolor. Ja wybrałam dla siebie nowe, moje pierwsze białe okulary. Bardzo dobrze się w nich czuje. Tym bardziej, że są większe i mają koci kształt. Możecie je też zobaczyć w jednym z filmów na moim kanale Youtube.

białe okulary 2

Białe oprawki mogą być duże, małe, prostokątne, kocie. Możliwości jest dużo, jednak takich oprawek jest dużo mniej niż czarnych lub innych stonowanych kolorów.

białe okulary

Mogą być też na żyłkę. Mnie osobiście podobają się białe oprawki bez dołu. Mogą być dzięki temu bardzo nowoczesne i eleganckie. Ładnie wyglądają z dodatkiem wiosennego koloru, tutaj mięty. Ze złotem będę jeszcze bardziej eleganckie.

białe okulary 4

Nie wielu mężczyzn ma odwagę na białe okulary. Zależy to najczęściej od rodzaju pracy jaką wykonujemy. W zawodach „kreatywnych” częściej możemy spotkać Panów w kolorowych oprawkach. Panom jest też trudniej znaleźć białe oprawki, gdyż są one mniej popularne i przez to słabo dostępne. Mnie udało się „zdobyć” dla klientów takie białe okulary:

białe męskie okulary

białe okulary męskie

Odwiedzając w najbliższym czasie optyka koniecznie przymierzcie białe oprawki. Być może to będą Wasze nowe okulary. Jeśli marzycie o białych oprawkach, a nigdzie nie możecie ich znaleźć,  koniecznie odwiedźcie mój sklep: https://trendyokulary.pl/

Czy jest jakiś kolor lub kształt okularów, o którym marzycie? Czy może jednak Waszym pierwszym wyborem są czarne, klasyczne oprawki?

 

Spodobało się? Udostępnij znajomym

You Might Also Like

10 komentarzy

 • Reply
  PenPals Community Poland
  14 lutego 2017 at 14:20

  Bardzo mnie post zaciekawił, bo muszę przyznać, że nie pamiętam żebym kiedykolwiek mierzyła białe oprawki. Muszę kiedyś sprawdzić jakbym wyglądała 🙂

  • Reply
   Magdalena
   14 lutego 2017 at 14:27

   Polecam sprawdzić różne opcje 🙂

 • Reply
  edyta
  14 lutego 2017 at 21:18

  Póki co, nie noszę okularów, ale post ciekawy 🙂

 • Reply
  Katarzyna Mierzwa
  16 lutego 2017 at 17:55

  Nosiłam białe oprawki w dzieciństwie, czy to znaczy że wyprzedzam trendy :D;)? A tak poważnie to piękne te okulary i mnie chodzą po głowie już od jakiegoś czasu. Zwłaszcza że po latach powinnam w końcu odwiedzić okulistę, tylko mi jakoś nie po drodze strasznie:).

 • Reply
  blogierka
  17 lutego 2017 at 02:27

  Idealnie się wstrzeliłaś z moimi poszukiwaniami! 😀
  Noszę kilkanaście już lat czarne ale jakoś tak białe za mną zaczęły chodzić.
  Czy możesz polecić jakiś konkretny sklep z oprawkami?:)

 • Reply
  Czynniki pierwsze
  19 lutego 2017 at 13:52

  noszę okulary, ale powiem szczerze nigdy nie zastnawiałam się nad zmianą koloru z czarnego 😀 Ekstra opcja 😀 musze poszperać 😀

 • Reply
  Nikola Tkacz
  21 lutego 2017 at 14:33

  Ale świetne pomysły! Bardzo mi się podobają <3

 • Reply
  dobraporadnia
  22 lutego 2017 at 00:04

  Już się zakochałam i chyba złamię postanowienie noworoczne o niekupowaniu w tym roku nowych oprawek 🙂

 • Reply
  Marcin
  19 maja 2017 at 05:06

  Cześć,
  co to za marka okularów na ostatnim zdjęciu?
  Nie mogę ich znaleźć w sklepie, a nie umiem też odczytać logotypu z fotografii.

  • Reply
   Magdalena
   28 maja 2017 at 13:55

   Niestety te oprawki są już nie do zdobycia.

  Leave a Reply