Moda

Brązowe oprawki

Komu pasują brązowe oprawki??

Zdarza się często, że klienci poszukują brązowych opraw. Brąz przecież wydaje się uniwersalnym kolorem, który pasuje każdemu.

Po przymierzeniu kilku opraw okazuje się jednak, że nie każda oprawa w tym kolorze dobrze wygląda na naszej twarzy. Często nawet mówię klientkom, że brąz to trudny kolor i ciężko jest znaleźć ładny brąz, który będzie pasował. Według mnie najważniejsze jest, aby oprawa nie zlewała się z kolorem naszej skóry. Brąz niestety również potrafi dodać wieku, a niewielu osobom na tym zależy.

Są jednak osoby, którym nie pasują czarne, wyraźne oprawy i wtedy proponowałabym spróbować wersję brązową. Takich opraw jest bardzo dużo i na pewno można znaleźć coś dla siebie.

Zobaczcie sami przykładowe oprawy w tym kolorze:

okulary brązowe 4 okulary brązowe oprawki brąz oprawki brązowe 1 oprawki brązowe 2 oprawki brązowe 3 oprawki szynkretWięcej brązowych opraw możecie zobaczyć na naszym sklepie internetowym: http://trendyokulary.pl/search?orderby=position&controller=search&orderway=desc&search_query=br%C4%85z, a już niebawem będziecie mogli zobaczyć jak brązowe oprawy wyglądają na twarzy.

 

Spodobało się? Udostępnij znajomym

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply