Moda

Miętowe okulary

Wiosna zawitała do Nas na dobre, a lato już za rogiem. W moim sklepie stacjonarnym miętowe okulary sprzedają się, jak ciepłe bułeczki. Kobiety szukają nowości, świeżego wiosennego wyglądu. Blog trendy okulary 🙂 zaprasza Was do obejrzenia ciekawych miętowych propozycji. Mięta jest bardzo dziewczęca i dodaje uroku zarówno brunetką, jak i blondynkom. W sklepach możecie znaleźć ogromny wybór, dodatków, które będą pasowały do takich okularów. Zobaczcie sami:

miętowe okulary (2) miętowe okulary (3) miętowe okulary (4)Powyżej moja ulubiona oprawa: duża, odważna i bardzo kobieca. Sama mam takie okulary w swojej kolekcji. miętowe okulary damskie (2) miętowe okulary damskie miętowe okulary miętowe oprawki (2) miętowe oprawki (3) miętowe oprawki (4) miętowe oprawkiWszystkie oprawki dostępne są na naszym sklepie internetowym www.trendyokulary.pl.  Jeżeli nie możecie ich znaleźć napiszcie w komentarzu bloga lub skontaktujcie się z obsługą sklepu internetowego.

Spodobało się? Udostępnij znajomym

You Might Also Like

2 komentarze

 • Reply
  Karolina
  24 stycznia 2018 at 12:28

  witam, czy mietowe okulary (http://trendyokulary-blog.pl/wp-content/uploads/2015/03/miętowe-okulary-2.jpg ) beda jeszcze dostepny ?

  • Reply
   Magdalena
   31 stycznia 2018 at 00:15

   Nie niestety, nie zapowiada się, aby miały powrócić. Pozdrawiam

  Leave a Reply