Galeria Moda

Niebieskie i granatowe oprawki – galeria

Dziś na blogu duża galeria niebieskich i granatowych oprawek. Dla mnie kolor granatowy to drugi czarny. Uważam, że nie każdemu pasują czarne okulary. Niektórym z Was mogły się także znudzić mocne, plastikowe czarne okulary. Fajnym rozwiązaniem wtedy są okulary granatowe. Nie będą one tak mocno odznaczać się na twarzy, mniej będą także przytłaczać. Wybrałam kilkanaście ładnych damskich i męskich modeli w różnych kształtach i odcieniach granatu i niebieskiego.

Bardzo lubię kocie, wyraźne oprawki. Oto moje ulubione modele w tym kształcie:

Oprawki w niebieskim i granatowym kolorze będą ładnie prezentować się także w okrągłym kształcie:

Dla mężczyzn można znaleźć fajne kolorowe modele:

Już niebawem wszystkie oprawki znajdą się w naszym sklepie internetowym http://trendyokulary.pl/

 

Spodobało się? Udostępnij znajomym

You Might Also Like

2 komentarze

 • Reply
  Konrad P
  10 maja 2017 at 12:01

  Mam pytanie dotyczące wyboru oprawy. Mam dość dużą wadę wzroku (-8 dioptrii) do tej pory nosiłem zawsze oprawki w kształcie prostokąta natomiast aktualnie interesują mnie oprawki w kształcie okrągłym i tutaj moje pytanie :). Czy przy tak dużej wadzie wzroku soczewki (zwykle kupuje je o indeksie 1,67) nie będą o wiele grubsze niż przy prostokątnym kształcie oprawy? Oraz czy ogólnie dobrym pomysłem jest zmiana z prostokąta na okrągły przy takiej wadzie.

  BTW. Bardzo fajnym pomysłem jest blog na temat trendów okularowych, chyba 1 jaki widzę. Pozdrawiam.

  • Reply
   Magdalena
   10 maja 2017 at 12:14

   Dzień dobry 🙂 Odnośnie grubości soczewek zależne jest to także od szerokości oprawki. Jeśli wybierze Pan węższą oprawkę, szkła wyjdą bardzo ładnie. Dodatkowo w tym przypadku okrągła oprawka może być atutem, więcej grubości na brzegu zostanie zeszlifowane. Proszę zatem nie bać się zamawiać takiego kształtu oprawki, optyk na pewno doradzi, jaką oprawkę spośród zaokrąglonych wybrać, aby Pana moce wyszły najkorzystniej. Pozdrawiam serdecznie

  Leave a Reply