O blogu

Historia bloga trendy okulary jest bezpośrednio powiązana z moją „optyczną” historią.

Prawie 10 lat temu trafiłam do pracy w zakładzie optycznym. Tak naprawdę był to zbieg okoliczności. Wszytko stało się bardzo szybko i właściwie przypadkiem. Wtedy nie zdawałam sobie sprawy, że dostałam pracę w jednym z najlepszych zakładów optycznych w Polsce. Tak Optyk Siejka w Opolu, w którym zdarzyło mi się pracować to czołówka polskich optyków w kraju. Zdobyłam tam doświadczenie i wiedzę, o której niektórzy mogą tylko pomarzyć. Najlepsze szkolenia, najwyższej jakości markowe produkty i bardzo zróżnicowane rodzaje okularów, jakie trzeba było dobierać klientom.

Historia pracy na etacie musi jednak kiedyś się skończyć. Przyszedł czas, aby pójść na swoje. W 2011 roku rozpoczęłam działalność gospodarczą i otworzyłam swój zakład optyczny. Moje pierwsze dziecko Optyk Green 🙂

Dwa lata później miałam już pracowników i troszkę więcej wolnego czasu. Tak powstał pomysł na bloga optycznego. Trochę z chęci podzielenia się swoją wiedzą, trochę z chęci pomocy, a z drugiej strony dlatego, że nie potrafię usiedzieć na miejscu.

Początki blogowania nie jest to łatwa sprawa. Musiałam nauczyć się mnóstwa nowych rzeczy. Na szczęście pisanie wpisów przychodziło i dalej przychodzi mi z łatwością. Zdarzyło mi się także pisać wpisy gościnne, artykuły do gazet branżowych oraz nagrywać program w lokalnej telewizji.

Jako naturalna kontynuacja bloga powstał sklep internetowy: trendyokulary. Cały czas jest on rozwijany. Staram się dla Was wybierać najfajniejsze, ciekawe i oryginalne oprawki. Zawsze służę radą i pomocą w odpowiednim wyborze nowych okularów. Nawet, jeśli nie kupujecie ich u mnie 🙂

Od niedawna rozpoczęłam swoją przygodę z You Tube. Szczerze to spodobało mi się nagrywanie nowych filmików z poradami. Kanał możecie znaleźć tutaj.  

O blogu trendy okulary

Kadr z filmiku na youtube

Prywatnie jestem żoną i mamą malutkiej Agnieszki. Udaje mi się znaleźć czas dla rodziny. Bez jej wsparcia ciężko byłoby mi jednak tworzyć i zarządzać wszystkimi swoimi projektami.

Na koniec bardzo dziękuję Wam moi czytelnicy za zainteresowanie moim blogiem. Rosnące statystyki świadczą, że temat jest dla Was interesujący i potrzebny.

Spodobało się? Udostępnij znajomym