Galeria Moda

Okulary Carrera

Okulary Carrera – historia marki

Okulary Carrera po raz pierwszy zostały zaprojektowane w 1956 roku! Pierwszy model okularów tej marki przeznaczony był dla sportowców. Pierwsze okulary okazały się hitem, a Carrera na stałe zagościła na twarzach osób, ceniących sobie wysoką jakość i niebanalne wzornictwo. Aktualnie projektowaniem okularów Carrera zajmują się Włosi.

Filozofia marki

Marka na pierwszym miejscu stawia pionierski design oraz najwyższa jakość. Carrera to okulary przeciwsłoneczne, okulary korekcyjne, ale także zimowe okulary ochronne. Osoba nosząca okulary tej marki ma wyróżniać się z tłumu. Wręcz odstawać od pozostałych.

Aktualna kolekcja

W większości Carrera swoją ofertę kieruję do mężczyzn. Można znaleźć pojedyncze damskie oprawki, jednak większość to modele męskie. Na prawdę modele są wspaniałe. W dotyku czuć od razu, że jest to najwyższa jakość. W najnowszej kolekcji znajdziemy sporo modeli odważnych, nieszablonowych, ale także ponadczasową klasykę w najlepszym wydaniu.

Oto kilka modeli okularów korekcyjnych, które podobają mi się szczególnie:

Równie ciekawe w najnowszej kolekcji Carrera są modele przeciwsłoneczne. Niektóre z nich są bardzo avangardowe. Ja awangardę bardzo lubię, jednak niektóre modele są nawet zbyt odważne jak dla mnie 🙂

 

Carrera ma swój urok. Nie ma moim zdaniem drugiej tak ciekawej i zróżnicowanej męskiej marki, która reprezentuje sobą zarówno najwyższa jakość, jak i wzornictwo. Do tego jest niebanalna i niepowtarzalna.

Aktualnie dostępne w sklepie trendy okulary modele Carrera znajdziecie tutaj: https://trendyokulary.pl/40_carrera

 

Spodobało się? Udostępnij znajomym

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply