Moda

Okulary Tonny

Okulary Tonny

Dziś na moim blog-u o okularach chciałabym przybliżyć okulary Tonny. Marka Tonny na Polskim rynku istnieją już od ponad 10 lat. Od kiedy pamiętam były to jedne z najładniejszych oprawek na rynku. W chwili obecnej to najładniejszy design, najciekawsze kolory i najbardziej twarzowe kształty. Dodatkowo okulary są zawsze bardzo wygodne i niesamowicie trwałe. Firma idzie z duchem czasu i co chwile pojawiają się nowe kształty i kolory. Wręcz ciężko wybrać dla siebie tylko jedną parę okularów. Sama mam kilka par z tej marki.

Kolekcje Tonny

Oprawki z tej firmy skierowane są do każdego okularnika. Znajdziemy tutaj męskie kolekcje, damskie i dziecięce. Wybór okularów jest ogromny. Istnieje kilka kolekcji tej marki – Tonny, Tonny Titanium (lekkie i wygodne, wykonane z tytanu), Tonny Premium, Tonny Kids oraz Tonny Sun i Tonny Sport.

Męskie okulary Tonny

Mężczyźni znajdą tutaj klasyczne kolekcje, a także odważne kolorowe modele. Dodatkowo tylko Tonny posiada bardzo duże rozmiary męskich okularów wykonanych z plastiku.

męskie okulary Tonny

Męskie odważne okulary Tonny

męskie okulary Tonny

Męskie klasyczne okulary Tonny

 

Okulary damskie

Damskie oprawki Tonny posiadają różne kształty od kocich, poprzez okrągłe, na klasycznych kończąc. Większość kobiet wygląda w nich bardzo dobrze i Tonny produkuje zarówno modele małe, jak i duże. Z resztą zobaczcie sami, jak ładne modele można znaleźć dla siebie:

okulary tonny

Panterka – Damskie okulary Tonny

Tonny Kocie okulary

Kocie okulary

Okuary Tonny

Piękny brąz

Tonny Okulary kocie

Odważne mocno ścięte kocie okulary

okulary tonny

Ciekawe połączenie kolorystyczne

okulary Tonny

Piękny róż

 Okulary przeciwsłoneczne

Marka ta posiada także w swojej ofercie okulary przeciwsłoneczne. Wszystkie posiadają filtr UV oraz polaryzację. Występują modele damskie, męskie i dziecięce. Wszystkie okulary są bardzo modne i pasują każdemu.

przeciwsłoneczne Tonny

Męskie okulary przeciwsłoneczne

Tonny Sun

Damskie jasne okulary przeciwsłoneczne Tonny

tonny sun

Malinowe okulary Tonny Sun

Tonny Sport

Sportowe męskie okulary

 Dziecięce oprawki Tonny

W ofercie Tonny są także oprawy dziecięce. Bardzo lekkie i wygodne. Dopasowane do dziecięcej anatomii.

Markę Tonny możecie znaleźć u dobrych optyków, a także zamówić na naszym sklepie internetowym pod tym adresem: trendyokulary.pl.

Jeśli nie znaleźliście tam swojej wymarzonej oprawki, zapraszam do kontaktu z obsługą sklepu.

To by było na tyle o mojej ulubionej marce okularów. Podobał Wam się artykuł i zdjęcia okularów? Zapraszam do udostępniania w swojej sieci społecznościowej.

Spodobało się? Udostępnij znajomym

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply