Galeria

Pastelowe trendy okulary

Na wiosnę każdy pragnie kolorów, czegoś innego, nowego i wesołego. Dlatego dziś na blog-u postanowiłam pokazać Wam kilka zdjęć w pastelowych okularach. Jednym z najmodniejszych kolorów tego sezonu jest mięta, kolor ten okazuje się może pasować do każdej urody. Moje klientki zarówno blondynki, jak i brunetki z powodzeniem go noszą. Zobaczcie, więc moją ulubioną oprawę. Nie dość, że w ciekawym kolorze, a także w dużym wyraźnym kształcie: pastelowe okulary (2)pastelowe okulary

Bardzo ładnie będziecie też wyglądać w okularach pastelowych różowych. Jest to bardzo dziewczęcy i subtelny kolor. Pasuje też każdemu typowi urody.

pastelowe okulary różowe 2 pastelowe okulary różowe

Co powiecie na beżowe okulary? Bardzo lubię ten kolor. Zobaczcie sami:

pastelowe okulary 4 pastelowe okulary beżowe 2 pastelowe okulary beżowepastelowe okulary (3)

Chciałabym Wam także pokazać tutaj bardzo ładne okulary. Mają niebieski delikatny kolor, trendy kształt. Wykonane są z „płyty” która posiada subtelne kwiatki, coś w rodzaju tzw. łączki. Okulary pięknie się prezentują:

pastelowe okulary 3pastelowe okulary niebieskie (2) pastelowe okulary niebieskie

Większość opraw jest dostępnych na naszym sklepie internetowym http://trendyokulary.pl/. Jeśli okazałoby się, że któryś model w danej chwili nie jest dostępny zapraszam do kontaktu.

Spodobało się? Udostępnij znajomym

You Might Also Like

  • Anna Dobrzyńska
    5 stycznia 2016 at 12:35

    Bardzo ładne te pastelowe oprawki, do jasnej karnacji bardzo dobrze pasują.