Galeria Moda

Targi Opti 2017 Monachium

W zeszłym tygodniu odbyły się targi optyczne w Monachium. Niestety w tym roku nie mogła na nich być. Mam nadzieję, że w przyszłym roku uda mi się odwiedzić to niemieckie wydarzenie.

Na targach w tym roku odbył się bardzo fajny event. Do współpracy zaproszono blogerów z różnych części Europy. Podczas targów blogerzy odwiedzili stoiska najlepszych projektantów okularów. Zwycięzcami Blogger Spectacle zostali Aris Rublo oraz Alex Gomez.  Pomysł udziału blogerów w targach optycznych dla mnie jest bardzo ciekawy i innowacyjny. Pierwszy raz blogerzy zostali w ten sposób docenieni.

Verleihung „BLOGGER SPECTACLE“-Award 2017, opti-Forum Halle C2: Gewinner Firma lool Firma lool (Barcelona, Spanien) – v.l. Aris Rubio und Alex Gomez

Zwycięscy „BLOGGER SPECTACLE“-Award 2017, Firma lool (Barcelona, Spanien) –  Aris Rubio oraz Alex Gomez

Na targach Opti pojawili się wystawcy także z Polski. Solano, Tonny to jedne z marek znanych i lubianych w Polsce, które można było zobaczyć na targach w Monachium. Obok tego można było zobaczyć stoiska chyba wszytkich marek, które produkują okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne. Okularów było zatrzęsienie.

Otrzymałam zaproszenie aby w przyszłym roku wziąć udział w Blogger Spectacle. Zostałam też dodana do grona prestiżowych blogerów okularowych. Jest to dla mnie sukces i bardzo się cieszę z tego wyróżnienia. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będę miała okazję obejrzeć całe wydarzenie na żywo. Zdam Wam wtedy pełną relację z wydarzenia. Kolejne targi już 12-14 stycznia 2018 r.

Spodobało się? Udostępnij znajomym

You Might Also Like

2 komentarze

 • Reply
  Buy cheap look fit
  21 lutego 2017 at 18:04

  Jako okularnica od prawie 21 lat (zaznaczam, że mam 25) nie mogę uwierzyć, że nie wiedziałam o takich targach!!!:)
  Świetna sprawa i super, że blogerzy zostali docenieni:)
  Gratuluję Tobie zaproszenia na galę:)
  Pozdrawiam serdecznie!

  • Reply
   Magdalena
   21 lutego 2017 at 18:17

   Nie dziwię się to targi tylko branżowe 🙂

  Leave a Reply