Galeria Moda

Weekendowe „słońce”

Z racji tego, że wakacje coraz bliżej, a słońca coraz więcej, przygotowałam dla Was propozycję okularów przeciwsłonecznych. Udało mi się w wolny dzień zrobić parę zdjęć w okularach przeciwsłonecznych. Moje pierwsze takie zdjęcia w życiu – nigdy nie lubiłam zdjęć, trochę stresu było, ale udało się 🙂

Teraz najbardziej na czasie są oprawy duże, kocie. Według mnie to bardzo dobrze, gdyż takie duże okulary będą w pełni chroniły przed słońcem.

Moją ulubioną marką jest Guess. Marka, której nie posiada każdy, gdyż jest zdecydowanie trudniej dostępna. Jednocześnie posiada bardzo ciekawe wzory i oryginalne kolory.

guess czarne

guess czerwony

Bardzo dobrze prezentują się również klasyczne, prostokątne oprawy. Zawsze będą modne.

 

geos

Zachęcam do tego, aby zaopatrzyć się w więcej niż jedną parę okularów. W każdej można wyglądać inaczej, dobrać wtedy oprawy do sytuacji i stroju.

 

avang granat

Nie każdy odważy się na zebrę, ale wcale nie musi ona wyglądać obciachowo:

avanglione

Lubię także zestawienia jasnej oprawy z ciemnymi szkłami. Wygląda to ładne i elegancko. Pasuje wyśmienicie do letnich, jasnych kreacji.

 

białe 1

Okularów przeciwsłonecznych mamy teraz ogromny wybór. Ważne jest natomiast to, aby miały filtr UV. Zwracajcie zatem na to uwagę dokonując zakupu.

Miłego weekendu

Spodobało się? Udostępnij znajomym

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply